Petr Lichtenberg: Málek? Třikrát a dost!

11. 01. 2015

Názor na Romana Málka jsem nezměnil, i když on by si rád moje poslední slova v Chrudimském deníku vysvětlil jinak. Roman Málek je pro mne nadále prospěchář a podrazák, který za svůj krok zajisté dostal od KDU-ČSL pochvalu a „cukřík“. Mne osobně a Svobodné již takto podrazil potřetí. 

Petr Lichtenberg: Málek? Třikrát a dost!

Jak jistě víme, KDU-ČSL svého času razilo heslo „třikrát a dost“, což jejich představitel v Chrudimi nyní naplnil. Takže, Romane, fakt to už s Tebou stačilo... Takovouto politiku já nedělám a nikdy dělat nebudu. Do politiky jsem vstoupil s nějakými zásadami a představami, které rozhodně porušovat nehodlám. Stačí si vyhledat veškerá povolební vyjádření Romana Málka v tisku a na facebooku. Myslím si, že k tomu není nutný žádný komentář...

Politika je taková, že je nutné s jednotlivými „figurkami na šachovnici“ hrát (mluvit, jednat, komunikovat), jiná možnost není, přestože je stav v Chrudimi bídný. A o tom bylo moje poslední vyjádření v Chrudimském deníku. K Romanu Málkovi již budu velmi opatrný a obezřetný. Nyní si příliš nedovedu představit, že bych měl s člověkem, který je bezcharakterní, někdy v budoucnosti spolupracovat. Pokud však v zastupitelstvu navrhne nějakou dobrou věc či řešení, které povede například ke snížení celkového zadlužení Chrudimě, nemám problém pro tento jeho návrh případně hlasovat. Dobré návrhy pro město a především jeho občany podpořím vždy, ať návrhy padnou od kohokoliv. Osobní vztahy do tohoto rozhodně nehodlám promítat. To by bylo velmi nezodpovědné k občanům našeho města.